dni otwarte

12, 13 i 14 stycznia

Marcin-trener

Trenerzy

ALEKSANDRA

Studentka fizjoterapii, Trener Personalny i Instruktor Fitness, Master Instruktor tiguar™ jumping

Od dziecka jej zamiłowaniem jest ruch, trenowała szermierkę. Instruktor i trener z powołania. Uprawnienia instruktora zdobyła w 2013 roku, od tej pory fitness jest stale obecny w jej życiu. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach fitness. Prawdziwa bomba, która eksploduje na zajęciach i zaraża swoim podejściem jak i uśmiechem każdego uczestnika! Specjalizuje się w takich zajęciach jak: tabata, trening interwałowy, shape, ale najbliższe jej sercu są trampoliny, jest to jej największą pasją, którą chce przekazać innym.

Trener-Dominika

DOMINIKA

Trener Personalny

Od zawsze związana ze sportem, każdą wolną chwilę stara się spędzić aktywnie. Nie wyobraża sobie życia bez treningów i dbania o sylwetkę. Już od najmłodszych lat związana była z tańcem nowoczesnym. Obecnie jej pasją jest zdrowy styl życia i poprawa kondycji fizycznej swojej i swoich podopiecznych, których z wielką chęcią zarazi zapałem i energią. Jej motto to „Chcieć to móc”

Trener-Karolina

KAROLINA

Trener Personalny

Zamiast projektowania ogrodów i tworzenia nowych dań zajęłam się projektami dobrego samopoczucia ludzi i przeniesienia pięknego obrazu marzeń na płótno rzeczywistości. Budowa Wersalu zaczęła się od przyłożenia ołówka do kartki, to Ty jesteś designerem swojego życia i sylwetki, a ja chce Ci w tym pomóc.

Jeśli znudziły Cię ciągłe treningi na bieżni i maszynach, a Twój trener patrzy w sufit, spotkajmy się, otwórz się na wyzwania i przekroczenie własnych granic.

MAGDALENA

Trener Personalny i Instruktor Fitness z wieloletnim doświadczeniem

Uwielbia pracę z drugim człowiekiem i przekazuje pozytywną energię, wszystkim tym, którzy chcą zdrowo żyć i szukają źródła motywacji. Uważa, że to właśnie odpowiednio ukierunkowana motywacja w połączeniu z wytrwałością i systematycznością stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu.
Właśnie w tej „drobnej” kobiecie są niezliczone pokłady energii. Potrzebujesz motywacji do pracy? Dobrze trafiłeś, bo nikt Cię tak nie zmotywuje jak Ona. Pasja i profesjonalizm, a do tego moc pełną parą i pozytywne szaleństwo w jednym. Za swój nieustanny rozwój w połowie 2014, wyróżniona została przez Szkołę Open Mind stypendium OM TALENT 2014/ 2015.

MARCIN

Trener Personalny i Instruktor Fitness

Całe życie związany ze sportem, początkowo kilka lat trenował koszykówkę, następnie brazylijskie Jiu Jitsu, w którym zdobył wiele medali m.in. na Mistrzostwach Polski BJJ. Ukończył studia na Wydziale Wychowania Fizycznego i zajął się zawodowo treningiem personalnym. Lubi pracę z ludźmi i ciężki trening. Swoim podopiecznym pomaga realizować ich marzenia poprzez doskonalenie umiejętności i poszerzanie możliwości.

Beauty Center

MIŁOSZ

Trener Personalny

Ten kto chce zapalać innych, sam musi płonąć! Ja płonę i jestem gotów poprowadzić Ciebie przez żar pracy, ale i niekończących się endorfin i zadowolenia z siebie, które napotkają Nas na drodze tworzenia Nowego Ciebie! Aby osiągnąć sukces, pierwsze co musisz zrobić to zacząć od ciężkiej pracy. Moja specjalność to pokonywanie barier, by poznać nowego siebie…