Studio Treningu Beauty Center
Studio Treningu Beauty Center

Obserwuj nas na @bctreningpersonalny

Trenerzy

Beauty Center Medical Wellness & SPA

GRZEGORZ

Trener Personalny i Instruktor Fitness, Szkoleniowiec

Magister Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu o kierunku nauczycielskim ze specjalnością gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna, którą ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Uczelniany Mistrz Polski w piłce siatkowej uznany najlepszym rozgrywającym. Od 15 lat trener personalny.

Trener Beauty Center

MARTA

Trener Personalny i Instruktor Fitness

Aktywność fizyczna towarzyszy jej od najmłodszych lat o wyborze szkół zawsze decydowała możliwość uczęszczania do klas o profilu sportowym. Absolwentka UŁ oraz Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu kierunków Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej Pedagogika Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego.Praca trenera sprawia jej wielką radość Zaangażowanie uśmiech oraz pochwały podopiecznych sprawią że nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie. Podczas zajęć grupowych przekaże wszelkie wskazówki dotyczące świadomej pracy ciała oraz poprawi rozwój fizyczny psychiczny jak i duchowy. Posiada szerokie kwalifikacje zdobyte na licznych szkoleniach m. in. z zakresu Treningu Personalnego, Treningu Funkcjonalnego, Stretchingu, Aeroboksu, Kettlebells, TRX, Kamagon, Ball oraz Aktywności fizycznej kobiet w ciąży i Mam z dziećmi a także wiele innych (nie zaprzestając dalszego rozwoju).

MAGDALENA

Trener Personalny i Instruktor Fitness z wieloletnim doświadczeniem

Uwielbia pracę z drugim człowiekiem i przekazuje pozytywną energię, wszystkim tym, którzy chcą zdrowo żyć i szukają źródła motywacji. Uważa, że to właśnie odpowiednio ukierunkowana motywacja w połączeniu z wytrwałością i systematycznością stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu.
Właśnie w tej „drobnej” kobiecie są niezliczone pokłady energii. Potrzebujesz motywacji do pracy? Dobrze trafiłeś, bo nikt Cię tak nie zmotywuje jak Ona. Pasja i profesjonalizm, a do tego moc pełną parą i pozytywne szaleństwo w jednym. Za swój nieustanny rozwój w połowie 2014, wyróżniona została przez Szkołę Open Mind stypendium OM TALENT 2014/ 2015.

Beauty-Center Fitness Klub Pabianice

DOMINIKA

Trener Personalny

Od zawsze związana ze sportem, każdą wolną chwilę stara się spędzić aktywnie. Nie wyobraża sobie życia bez treningów i dbania o sylwetkę. Już od najmłodszych lat związana była z tańcem nowoczesnym. Obecnie jej pasją jest zdrowy styl życia i poprawa kondycji fizycznej swojej i swoich podopiecznych, których z wielką chęcią zarazi zapałem i energią. Jej motto to „Chcieć to móc”

Trener-Karolina

KAROLINA

Trener Personalny

Zamiast projektowania ogrodów i tworzenia nowych dań zajęłam się projektami dobrego samopoczucia ludzi i przeniesienia pięknego obrazu marzeń na płótno rzeczywistości. Budowa Wersalu zaczęła się od przyłożenia ołówka do kartki, to Ty jesteś designerem swojego życia i sylwetki, a ja chce Ci w tym pomóc.

Jeśli znudziły Cię ciągłe treningi na bieżni i maszynach, a Twój trener patrzy w sufit, spotkajmy się, otwórz się na wyzwania i przekroczenie własnych granic.